В Укрaїні розпочато виробництво нового автомобіля екстреної медичної допомоги сверху базі нового Renault Master

Нoвий aвтoмoбіль eкстрeнoї мeдичнoї дoпoмoги нa бaзі Renault Master відпoвідaє нaціoнaльнoму стaндaрту Укрaїни “Aвтoмoбілі швидкoї мeдичнoї дoпoмoги тa їxнє устaткувaння, тexнічні вимoги тa мeтoди випрoбувaнь” ДСТУ 7032: 2009. Aвтoмoбіль рoзрoблeний тa oблaднaний к трaнспoртувaння, здійснeння мeдичнoгo дoгляду тa нaгляду зa пaцієнтaми. Oблaсті зaстoсувaння – швидкa допомога, медицина катастроф.

Renault Master – Водан з лідерів продажів серед комерційних автомобілів в Європейському Союзі. Автомобіль відрізняється надійністю та високою якістю збірки, що забезпечує довгу службу, а також має одні з кращих показників економічності, безпеки та комфорту в своєму класі.

«Швидка допомога» виробляється держи базі Renault Master L2H2 з турбодизельним двигуном та 6-ступінчастою механічною КПП. Автомобіль має медичний салончик з кондиціонером, де зручно та комфортно угоду кому) пересування і роботи може розташуватися медичний аппарат. Крім того, автомобіль має цілий шеренга систем безпеки: ABS/ASR/ESP, система допомоги рядом рушанні вгору Hill Start Assist, опора безпеки водія та ін.

Новий спецавтомобіль обладнаний усіма елементами, необхідними угоду кому) надання допомоги в складних умовах: апаратом в целях штучної вентиляції легенів, масками, дихальними трубками угоду кому) осіб різного віку та кисневим резервуаром; електрокардіографом з модулем передачі даних; кейсом Oxivac; пристроєм к кисневої терапії Н-550; автохолодильником Thermo TR-19A; дефібрилятором; портативним електричним аспіратором; електричним розподільним щитком; носилками з нетканого матеріалу (паланкин на колесах, м’які, паланкин, що складаються вчетверо, джампан з вакуумною фіксацією, носилки-крісло) та цілим обок іншого устаткування.

Все медичне обладнання автомобіля розміщено та надійно закріплене нате спеціальних полицях, кронштейнах, в шафах та інших елементах. Більшість постачальників медичного обладнання – європейські та американські виробники.