У Чернівцях пройшов 3 етап чемпіонату Украины h автокросу

Третій етап Чемпіонату Украины з кросу я сразу же буду до кінця першої половини сезона виділив головних претендентів на титули майже у всіх стартували в нинішньому года категоріях.

Хоча список учасників виявилися не надто довгими, это не завадило прибулим в отдаленных Чернівців спортсменов влаштувати кілька яскравих дуелей за головні медалі уїк-енду. Наприклад, другій групі баггі в кожному з фіналів присутні глядачі побачили нового переможця.

Первый заїзд залишив за собой Микола Панасюк, алло запорожець не зміг фінішувати у другого старті, помітно загостривши боротьбу в категорії. Другим “тріумфатором” виявився Олексій Нечитайло, впевнено перехопив лідерство, маючи в активі один второй и один первый результат. Втім, вирішальному старті першим картатий рядовой побачив hi, hi інший, а Микита Гусаров, которые в підсумку узяв “бронза” уїк-енду. Нечитайло змушений був зійти, а ось себя місце у Панасюка якраз и дозволило йому набрати однакову з Олексієм количество очок и виграти весь етап благодаря кращим результатов в заїздах.

Не без інтриги пройшла гонки в других “дорослих” заліках баггі. После перемоги в першому заїзді третьої групи Терраса Максимов не вийшов на старт другой, дозволивши перехопити ініціативу Гусарову. Втім, чинний чемпіон принимая перемогу в останньому фіналі, убезпечивши своє “золото” от атак Микити. Третім в класі за підсумками уїк-енду фінішував Пабло Петраш.

Большой, похожий сценарій розвертався и в четвертій групі баггі. Знову Максимов виявився кращим в відкриває фіналі, но написание “колесо” за второй заїзд – судді анулювали его результат за порушення правил при обгоне. Став фаворитом виграв здесь Панасюк. Инструкция, вирішальному старті Терраса знову був недосяжний, забезпечивши собі себе “золото” уїк-енду. “Срібло” и “бронза” в щільній боротьбі за очками розібрали Панасюк и Нечитайло.

“Кузовах” боротьба за головні кубки етапу перетворилася в дуелі двух пар пілотів. Здравствуйте, как в 8-му класі Костянтин Бородавченко був найкращим в перших двух конкурсах, достроково забезпечивши недосяжний запас по очкам над переслідували его Данилом Крисько, в 12-му класі перемогу в першому фіналі принимая гість з Молдови Сергій Миронов, змусивши Олександра Фельдмана відіграватися в двух наступних стартов. Зауважимо, дніпропетровець зробив о вельми успішно. На останні ступені подіумів также не без боротьби з найближчими переслідувачами піднялися відповідно Александр Бойчук и Сергій Потійко.

После трех етапів майже в кожній з категорій намітився головний фаворит. И хоча которые перевищує перевагу моба, пока не йде, но у каждого из лідерів уже є певний вагомий запас очок. У другій групі баггі вперед вирвався Микола Панасюк, в этот час, как Микита Гусаров º вскоре после переслідувачем. Терраса Максимов очолює протокол, а 3-й и 4-§ group, а его основними суперниками сразу виступають відповідно Сергій Чорний та знову Панасюк. Говорити о становище в “кузовному” заліку 7-А пока рано – в нинішньому сезоні здесь відбулася всього лише одна гонка будет на першому етапі в Харкові. Но в 8-м и 12-му класах вимальовується перевага Костянтина Бородавченко (над Данилом Крисько) и Олександра Фельдмана (над Сергієм Потійко). Среди команд, пока кращої º “Caruselle Авиа”, но у неї є серйозні суперники.

Інформація: fau.ua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.