Второй етап Чемпіонату Украины h дріфтингу у Вінниця

2-3 липня на аеродромі Калинівка под Вінницею вітчизняні майстри бічного скольжение завзято палили гуму это били машини – здесь проходив другие формы з чотирьох етапів Чемпіонату Украины h дріфтингу результате регионы получают лишь обобщенные Drift Championship of Ukraine, організований Вінницькою федерацією драгрейсингу и дріфту.

 

Неймовірні водійські вміння та сенсаційні можливості своїх монструозних авто на спеціально побудованій трасі демонстрували 27 пілотів, на склад мебели повернувся призер позаминулих лет Віталій Лютий. Вместе с досвідченими игроков з Одеси, Харкова, Киева здесь давали кута молоді спортсмени зі Львова та Вінниці. Вперше за історію чемпіонату спортсмени офіційно змагалися не только в особистих, а й у командних заліках.

 

Окрім суддівських назначенных эта жахливої спеки, жизни спортсменов ускладнювала небезпечна бетонна огорожа трейси. Для улучшения безпеки глядачів організатори поставили бетон ближче к песне, его було на. И хоча пілоти – спортсмены підготовлені это для всього звичні, – аварій, крешів это kiss the wall под час вінницького етапу було много. О надало вінницькій гонці особливого цвета та неабияк вплинуло на розподіл подіуму между лідерами змагань.

После багатогодинних парних заїздів у півфіналі опинилася прогнозована зіркова трійка: Александр Гринчук, Дмитро Іллюк эта Нікіта Лук’янов. Которые залишалося розіграти между собой бронзу, срібло та золото. Под час сутички за титули розпочалися diva. В заїзді за третє місце зустріч двух легендарних одеситів Гринчука эта Іллюка закінчується іще не розпочавшись – на постановці відбувається зіткнення авто, обидва герої відправляються в парк-сервісу з надією на своїх механіків. Nissan 350Z швиденько ремонтують, а от бойове авто срібного призера 2015 года Дмитра відмовляється повертатися в жизни. Он робить хід конем и виїжджає продовжувати гонки на дополнительное авто – першому на территории SNM 1000-сильный Nissan Silvia c14, найпотужнішій машині чемпіонату. Здравствуйте, не обкатаний это не налаштований дивовижний монстр поступається перевіреному двумя етапами старого доброго дріфт-наказание. Далі пройти триразовий чемпіон Украины Александр Гринчук, Spec-R логічно квалификация персонала третім.

 

Это вдача Грині посміхалася недовго, в першому г заїзді ч Лук’яновим одесит контактує с бетоном: обвіси на трасі збирають маршали, авто забирає евакуатор. За відведений нормой час механіки не встигають довести авто до конкурентного буду, Гринчук не ризикує продовжити боротьбу. Золото подіуму дістається киянину – Нікіта вперше отримує кубок за чемпіонське місце.

 

Публіка, с чергу, также не потеряла без призів та нагород – окрім порції адреналіну, активні вболівальників получил призи от партнерів чемпіонату. Фанати, что не змогли насолодитися димом горілої гуми вживу, тамували спрагу переглядом прямої трансляції.

Наразі половина результате регионы получают лишь обобщенные Drift Championship of Ukraine лишилася позаду, за сумарною кількістю балів у проміжній таблиці визначаються потенційні лідери гонки. [Страница інтрига розгорнеться в ближайшее время – третій етап в Одесі відбудеться 30-31 липня. Ймовірне повернення у гонки чемпіона минулого года Олексія Головні робить очікування іще более напруженим. Остаточні результати цього года дізнаємось под час фіналу, что пройдет на этот раз в 3-4 вересня на легендарного автодромі “Чайка” в Києві.

Підписуйся на новости Чемпіонату Украины h дрифтингу в соціальних мережах, щоби всегда бути в курсі новин українського дрифту!
facebook.com/drift.champ.ukraine
vk.com/driftukraine2016
instagram.com/driftukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.