Виробництво паливних пелет

Останніми роками у нашій країні набирає обертів виготовлення паливних пелет. Це пов’язано з багаторазовим подорожчанням газу і масовим переходом населення на альтернативні види палива. Разом з цим зростає попит на устаткування для налагодження такого виробництва, а саме молоткові дробарки для подрібнення сировини, гранулятори та кулери для охолодження пелет.

Секрет популярності паливних пелет

_0007931_foto.tmb
Паливні пелети своєю популярністю завдячують наявності великого переліку переваг. Їх визнають чи не найкращим замінником традиційних видів палива, якими є вугілля, газ та мазут. Пелети порівняно дешеві, екологічні , та надають можливість обслуговування котлів у автоматичному режимі.
Це паливо являє собою гранулят, вироблений з відходів деревини: тирси, стружки або обрубків, спресованих під високим тиском, без додавання лаків або клеючих речовин. Також в них часто додається торф або відходи сільського господарства.

Виробничий процес

Основним приладом для виробництва є гранулятор. Він безпосередньо формує гранули. Існують також допоміжні механізми, які підготовляють сировину – це дробарки. Вони подрібнюють щепу, тирсу, кору, обрізки дощок до необхідного розміру – приблизно 4 мм.

Якісне устаткування від фірми RP-Austria

Існує обладнання як для промислового виготовлення гранул, так і розраховане на малу продуктивність для придбання приватними господарствами.
Якісне міні обладнання за невисокою ціною можна придбати в компанії Автомеханіка, яка вже багато років співпрацює з австрійською фірмою RP-Austria. У наявності є гранулятори та дробарки різної потужності, що призначені для переробки не тільки щепи, а й дерева діаметром до 20 см.
Це якісне та надійне устаткування завдяки прийнятній ціні можуть дозволити собі навіть невеликі підприємства та лісопилки.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.