Талановиті общества картингісти на міжнародному рівні

Пoслe нaдзвичaйнoгo виступу нa Світoвoму Grand Фінaлі «Рoтaкс» в Пoртугaлії в листопаді, український картингіст Александр Бондарев продовжує переможну ходу у других организаций, змаганнях.

Минулого місяця в Портімао (Португалія), зібралися 360 найкращих гонщиків Світу h 62-х альпийских эта 5-ти Континентів на Фінальній гонці міжнародної картингової серії «Rotax Max Challenge».

Україну в ній представили ‘ зарегистрировать пілотів — Иосиф Костина, Александр Бондарев, Данііл Кукурузов, Денис Чернишов это Георгий Красько. После декількох рабочих тренувань та відбіркових гонок, оскільки в дорослих класах зібралося в 72 пілота, до фінальної гонки потрапили Александр Бондарев, Елена Костина это Данііл Кукурузов. До речі, в півфіналі Александр стартував з шостого місця, тримався в лідируючій групі пелетону и лише за невелику помилку втратив декілька позицій, и этого фінішував за офіційними результатов 14-го місці.

Здавалося, что уже будет большой, трудно молодого пілоту обігнати досвідчених суперників, что опинилися попереду, рівень яких кажуть их титули Чемпіонів Іспанії, Португалії и т. д. И здесь Александр проводить неймовірну гонка и большие напруженій боротьбі, если это важно для було застосувати весь опыт, талант этот здібності, пробивається в 7-ему позицію на фініші, а за офіційними підсумками квалификация персонала шостим. При том, что Олександру всього 8 лет, и он наймолодший участник среди всіх пілотів, он досягає найвищого результате за весь багаторічну історію участі представителей от Украины на Світових Grand Фіналах «Ротакс».

А уже 2-го декабря Александр приймає участь в наступній гонці в Португалії — Trofeu Bridgestone. Здесь Александр виступає на карте з новим для себя двигуном Iame puma, в рамках підготовки до участі в Чемпіонаті Іспанії 2018 года. 3-тє місце за підсумками кваліфікації дають можливість Олександру відразу вступити в боротьбу за лідерство, и в півфіналі он фінішує я другой. Фінальна гонка, я звично, видається большие напруженою, и в довготривалому протистоянні Олександру вдається перемогти в ній. Отже, 1-ше місце в престижній міжнародній гонці!

Вітаємо Олександра! Также вітаємо тренера молодого пілота — Олександра Кононця, батьків та всю команду с такими надзвичайно високими результатами!

Также, и особенно, окремо дякуємо Олександру за підняття на першу сходинку ‘ єдесталу з прапором Украины!

Прес-реліз Комітету картов FAU

Інформація з сайту fau.ua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.