Свято наближається! Зробіть собі подарунок

Нoвий рік нaближaється стрімкo і нeвпиннo. Дeсь як Gazel дo пішoxіднoгo пeрexoду в пeрший вeликий снігoпaд у Києві (нaжaxaнe oбличчя вoдія свідчить прo тe, щo він кaється зa лису гуму й зa дурнe бaжaння зeкoнoмити нa кoмплeктaції бeз ABS). Фуx!.. Зіткнeння нe відбулoся. Вoдій вaнтaжівки рoзслaбляється і думaє, щo нe всe тaк пoгaнo. Тa й гумa нe тaкa вже лиса, разве!..

Мораль цієї вступної байки проста, як механічний склопідіймач. Перше: невыгодный будьте, як той водій Gazel\’i. Пам\’ятайте, що зимові дороги більш вибагливі як задолго. Ant. с вас, так і до вашого мотор.

Друге: що Новий рік таки прийде, але як ви його зустрінете, залежить винятково від вам.

Ми ж скромно пропонуємо вы зустріти його з новим автомобілем. Цей конферанс – другий із серії дайджестів относительно знижки та акції получи купівлю авто і його обслуговування. Цього разу він передноворічний.

Одразу давно справи: Hyundai пропонує свій микроскопичный кросовер Venue зі знижкою від 12 тис. грн вплоть до 15 тис. грн. Автомобіль доступний у трьох комплектаціях, є вибір і між «механікою» та автоматичною коробкою. Крім того, є й програма кредитування Hyundai Finance: перший внесок від 10%, авторитет під 0.01% річних, термін – вплоть до 3 років.

Не дивлячись бери те, що седан Citroen C-Elysee нижчий вслед кросовер Venue, та якби міг, так дивився би на нього звисока. Тому що Сitroen запропонований зі знижкою   вже 30 тис. грн. Деталі? Акція поширюється получи и распишись автомобілі виняткового в комплектації Feel із 1.6-літровим атмосферним двигуном і п\’ятиступеневою «механікою». Кажуть, устройство таких авто обмежений.

Далі ради програмою – кредити. Якщо і Venue, і C-Elysee здаються вас замаленькими, можна уважно поглянути возьми Jetour. Голосно заявляючи для «Спеціальну програму кредитування» Jetour Express Credit, вони обіцяють вас віддати зовсім немаленький семимісний (!) кросовер Jetour X70 з першим внеском від 10%, а самі виплати обіцяють розтягнути прежде 84 місяців. Річна заработок – від 0.01% до 6.69%. Крім того, є дві хороші новини: КАСКО можна включити в тіло кредиту, а ще кросовер має 20 см кліренсу. І це в точности потішить ваше его.

Врешті, й Haval пропонує свої – звісно ж, кажуть, що вигідні – умови кредитування. Увага! Хоть на два кросовери: у грі як Haval H6, приблизительно і Haval Jolion. І представники бренду називають навіть точну суму мінімального початкового внеску, віддавши який, ви зможете із замріяною усмішкою виїхати із дилерського центру держи вже власному кросовері. Про H6 це 145 929 грн, исполнение) Jolion – 113 440 грн. І ще. З усього списку зазначених автомобілів лише Haval комплектуються повним приводом.

Врешті, якщо вже с правой стороны дійшла до обговорення китайських кросоверів, незле вы нагадати, що зовсім нещодавно накануне України приїхав компактний SUV Chery Tiggo 2 Pro. Базова комплектація під назвою Luxury (о, в Chery знаються держи маркетингу!..) обійдеться у 379 053 грн.

І з найактуальнішого (потому что останній тиждень був дуже багатим получай актуальні для нашого ринку автомобілі). Були оголошені офіційні ціни возьми корейський кросовер KIA Sportage і японський кросовер Nissan Qashqai. Й навіть якщо ви безлюдный (=малолюдный) збираєтеся купувати саме ці автомобілі, їхню вартість знати неважный (=маловажный) завадить. Бо саме попередні Sportage і Qashqai займали одні з найвищих рядків в рейтингах українських продажів, слугуючи таким собі камертоном цін у нашому сегменті С-SUV.

Кажуть, що Новий рік – часы здійснення бажань. Але ми з вами дорослі, сиречь знаємо, що таке кажуть лиш дітям. Здійснення бажань дорослих залежить від того, наскільки добре вони працювати впродовж року й наскільки уважно читають умови договору кредитування. Сподіваємося, ви належите предварительно обидвох категорій. А ще перед тих, хто вірить малограмотный тільки у Святого Миколая, але й у силу Знаків, Розмітки й Правил дорожнього руху.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.