Швидкісні змагання на серійних автомобілях у Черкасах

К Чeркaс пoвeртaється eщe oднa дисциплінa ч aвтoспoртa – рaлі нa сeрійниx авто. Уже в 25 26 березня у Черкасах відбуватиметься 2 етап змагань в рамках Трофея Автомобільної Федерації Украины — «БОШ Авто Сервіс Ньютон ралі». Попередній етап проходив у Дніпрі на початку года.

— Востаннє змагання з цієї дисципліни проходили в нашій экономической деятельности в 2011 году. Тоді черкаси приймали ралі «Клубний Славутич», — розповідає керівник автомобільного клубу «черкаси» Андрій Яроменко.

Именно автомобільний клуб и є співорганізатором перегонів. На сегодня уже зареєструвалося 25 учасників ралі. На самих змаганнях очікується близько 40 екіпажів.

Організатори уточнюють, что реєстрація наразі триває. Заповнити анкету вы можете за посиланням https://docs.google.com/forms/d/10bxeIAxTlSy6iR8c5YH4eKlE-STZLv82seefYBz7FcI/viewform?ts=58ad6d02&edit_requested=true

Тим на это, что судьба «БОШ Авто Сервіс Ньютон ралі» можуть брати як спортивні, и стандартні автомобілі.

Змагання відбуватимуться на территории аэропорта. Глядацька зона розміщуватиметься на площадях автоцентру «Ньютон» за адресою м. черкаси, вул. Смілянська, 131. Там відвідувачів організують трансляцію ралі, швидкісний слалом та розваги.

Відкриття змагань 25 березня о 13: 30.

Наступні етапи перегонів прийматиме Киев эта Харків.

Детальніше — у групах АК «черкаси»в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/groups/AutoClub.Cherkassy/

https://vk.com/newtonrally

https://vk.com/akcherkasy

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.