Новий стильний кросовер Opel Mokka вже в українських автосалонах Бренду: варто бачити і тестувати!

Инфoрмaция рaзмeщeнa нa прaвax рeклaмы:

Нaйoчікувaнішa і «гaрячa» нoвинкa 2021 рoки від Opel вжe прибулa в Укрaїну: зустрічaйтe нoвий крoсoвeр Opel Mokka, який прeдстaвлeний угоду кому) знaйoмствa в дилeрськиx цeнтрax Брeнду. І ми впeвнeні, щo Opel Mokka змoжe вы здивувати!

Адже новинка Opel Mokka приготувала чимало цікавих деталей: новий фірмовий проектирование Opel Vizor з великою чорною глянсовою вставкою в передній частині, нова концепція салону Opel Pure Panel з великими контрастними дисплеями, сучасна конструкція і високотехнологічне обладнання. Где-то, в основі автомобіля лежить сучасна программный документ СМР, а під капотом встановлено бензинові турбо-мотори Direct Injection Turbo потужністю 100 к.с. нежто 130 к.с. — причому більш потужний двигун працює в парі з передовою 8-ступеневою АКПП. Комплектація кросовера Opel Mokka може порадувати функціями, які раніше зустрічалися лише в автомобілях вищого класу: утримання в своїй смузі руху Lane Keep Assist, розпізнавання дорожніх знаків, безключовий вход і запуск двигуна, світлодіодні фари ECO LED, клімат-контролирование, тд.

Причому все це оснащення вже включено в комплектацію Elegance, з якої автомобіль Opel Mokka стартує в Україні. Покупцеві залишається вибрати лише разряд силового агрегату: 100-сильний 1,2-літровий движок в парі з 6-ступеневою МКПП разве 130-сильний двигун в парі з 8-ступеневою АКПП. Але також покупцеві слід вибрати колір і обробку автомобіля, що допоможе максимально повно проявити власну індивідуальність: шість варіантів основного кольору кузова, три варіанти кольору даху, і навіть можливість замовлення контрастного чорного забарвлення капота!

Ціна новинки Opel Mokka Elegance стартує з позначки 578 300 грн. после варіант з 100-сильним мотором і механікою. Варіант з двигуном потужністю 130 к.с. і 8-ступеневою АКПП пропонується следовать ціною від 657 500 грн.

Хочете познайомитися особисто з новим стильним молодіжним кросовером Opel Mokka? Бажаєте построить тест-драйв і переконається в його перевагах? Вимагаєте «побачити своїми очима» і «відчути своїми руками»? Тоді звертайтеся предварительно офіційних дилерів Opel і записуйтеся получи и распишись тест-драйв новинки Opel Mokka без обиняков зараз: не відкладайте знайомство з автомобілем вашої мрії получи и распишись завтра!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.