Мото-дрифт на замерзлому озері

Литoвський стaнт-рaйдeр Aрунaс Гібeжa пoкaзывaя, кaк нужнo їздити в зaнoсі бaлтійським снігoм. Арунас Гібежа – один из найтитулованіших стант-райдерів Балтии. В его действиях перемоги на Vertical Трикс Европейский и SBF Европейский Трюк Competition (Великобританія), Stunt Riding Еврокубок (Литва) и Bulgarian Stunt Competition (Болгарія). Крім, Арунас брав участь у величезній кількості стант-шоу, в том числі зимовий в час.

Надихнувшись засніженими пейзажи Аукштайтского національного парку, розташованого 100 км на північ от Вільнюса, райдер вирішив несмотря на то, как он віртуозно керує велосипед в сніговому заносі. На территории цього заповідника розкидані 126 озер, з’єднаних мережею струмків и малих річок. Также здесь розташований відомий в Литві Бурбішкский маєток, споруджений в 1853 году в стилі неокласицизму.

Дочекавшись, если снігова буря вщухне, Арунас осідлав спортивний Кавасаки Ниндзя 636, укомплектований спеціальними зимовими шинами, и подріфтив по озеру Рубікяй и дворы замка. Хоча на вулиці було -12 °C, в деяких частинах озера лід був розбитий, и вода виходила на поверхню. З огляду на те, что Арунас мчав зі швидкістю 80-100 км/год, знімальній команді доводилося використовувати страхование на випадок, как игрок піде под воду.

 

Відео вийшло епічним. Відкривай его на повний экран!

Інформація: www.redbull.com

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.