Четвертий етап Чемпіонату Украины з трофі-рейдів “Горган Трофи 16”

В найближчий вихідні в Івано-Франківській экономической пройде четвертий етап Чемпіонату Украины з трофі-рейдів. Карпати знову чекають учасників “Горган Трофи”.

Боротьба за медалі цього года войти в свою вирішальну фазу. Екіпажі уже билися, один с одним, зі своєю технікою и с “загадками” організаторів под Полтавою, на березі Азовського моря и в Київській деятельности. Теперь всіх чекають випробування в передгір’ях Карпат біля Івано-Франківська.

Программа майбутнього “Горган Трофи” розрахована на три дня. Четвер 25 серпня полностью відданий у владу Секретаріату и Технічної інспекції: участники будуть проходити обов’язкові перевірки документів и автомобілів и квадроциклів. П’ятниця 26 серпня завтрак с 8:00 до 20:00 екіпажі долатимуть більшу частину дистанції. Виправити своє становище, або навпаки не дозволити суперникам себе наздогнати можливість буде в субботу 27 серпня под час другого етапу трофі-рейду (завтрак с 8:00 до 16:00). Примітно, что церемонію нагородження переможців и призерів змагань заплановано провести в неділю 28 серпня в центрі Івано-Франківська біля Академічного українського музично-драматичного театра имени Івана Франка. Початок церемонії в 11:00.

Одночасно з етапом Чемпіонату Украины немедленно буде проводитися етап національної аматорської серії з трофі-рейдів. Втім, в отличие от “професійних” заліків в кожному из трех “аматорських” класів уже º явні фаворити, випередити, за підсумками года суперникам, как и вдасться, h большие великими труднощами.

Правила “Горган Трофи ’16”.pdf (317 KB) Скачати

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.