Чернівці готуються принять Чемпіонат Світу з мотокросу 2017

У Чeрнівeцькій OДA oргкoмітeт oбгoвoрив oбeспeчить Чeмпіoнaту світу з мoтoкрoсу — 2017 у Чeрнівцяx.

Нaрaзі oснoвним завданням організаторів обеспечить українського етапу Чемпіонату Світу з мотокросу 2017 º інформування населения города, деятельности эта Украины относительно обеспечения необходимых змагань.

Параллельно, в период Чемпіонату Світу — 2017 (5-7 травня), планується провести фестиваль технічних видів спорту, культурну quality эта змагання з мотокросу на квадроциклах в класах Соло.

Михайло Ротар, співоргназіатор змагань, розповів, что для підготовки это обеспечить Чемпіонату Світу з мотокросу 2017 у Чернівцях планується залучити 300 осіб суддівського это персонала. Основной суддівський журнал остаточно буде затверджений после міжнародного семінару суддів світової федерації (FIM), который также пройдет в этот раз у Чернівцях17-18 березня.

«На першому етапі є важно спілкування з представниками країн-учасниць Чемпіонату Світу 2017, особенно враховуючи 3 річну перерву Украины у проведенні важных змагань та військові дії на Сході країни. Участники имеют бути впевнені, что их безпеці ничего не загрожуватиме», — запевняє Михайло Ротар.

Довідка: Чемпіонат Світу з мотокросу 2017 мотоциклов с колясками відбуватиметься 5-7 травня в місті Чернівці на трасі Міжнародного спортивного центра «Суперкрос» — найкращій спеціалізованій українській трасі чтобы обеспечить змагань з технічних видів спорту, какая єдиною на Украине имеет відповідні ліцензії организации федерацій мотокросс.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.