Божевільний Майк на вулицях Свіндона (Великобританія)

Я нікoли нe їду нa 99%. Звичaйнo, були и труднoщі: люки и рeшітки, пeрeпaди висoти и бoрдюри. Нa пeрexрeсті я стaвив мaшину в зaнoс нa чeтвeртій передачі, а это висока швидкість. Я постарався, щоби все було динамічно. Мне нравится було їхати цим перехрестям? Как мне знімаємо відео, викладаюся на повну.
Смотрите, как бассейн Майк Віддетт пройшов один из найскладніших меня язок Великобританії.
 
З нетерпінням чекаю на центр, ніколи не был в ПАР. Але цього года мне їдемо з машиною в Південну Африки – влаштуємо там епічний проект! Он стояв в гаражі h 2014 года. Мне еще побачимо BadBul в дії?

Здравствуйте, в общем-то, здесь так же на Нову Зеландію: ніхто не удивляться, прогноз, оскільки на вулиці все будет навпаки. Здесь красиво: багато зелені, пагорби и хороші люди. Что враження? Що скажеш про Великобританію? Самоуправление забагато говорять о погоде. Мне обов’язково здесь повернемося!
 
 
Інформація: www.redbull.com
Новозеландський drifter проїхав вулицями Свіндона на 800-сильній Mazda RX-8 BadBul, за кермом якої он переміг на Red Bull Drift Shifters в 2014-му. Майк вибрав вкрай непросту ділянку з дренажними каналами, перепадами висоти и асфальтованими острівцями. Майк розповів нам про свой автомобиль, зйомки и враження от Великобританії.
О большой крутой подія, и вон сильно змінилася за два года, если не виступав там на RX-7. Востаннє я їздив на ній в 2014 году, если переміг на Red Bull Drift Shifters. Розкажи детальніше за свою RX-8. H 2016 году мне привезли BadBul до Великобританії, щоби покататися на Гудвудському фестивалі швидкості. Трироторний двигатель, потужна турбіна Garrett GTX45 и близько 800 “сил” на задніх колесах.
Крім гоночних треків, за свою кар’єру Майк Віддетт проїхав новозеландськими гірськими хребтами и “давая куте” на замерзлому японському озері. Розширюючи географію, Майк відвідав Англію, щоби влаштувати дрифт на круглом перехресті в Свіндоні.
Большие складне и заплутане. Я постарався проїхати его на максимальній швидкості в один бік, а затем в інший. Как тоби о перехрестя? Одне з найбільш божевільних, что я бачив у житті!
 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.