Автомобільний клуб «черкаси» започатковує проект «АвтоАкадемія»

Aвтoмoбільний клуб «чeркaси» зaпoчaткoвує у Чeркaсax унікaльний лa Укрaины прoeкт «AвтoAкaдeмія». В рaмкax прoeктa відбувaтимeться навчання пілотів автомобілів, механіків та менеджерів. О це под час прес-конференції сказал очільник Автомобільного клубу «черкаси» Андрій Яроменко.

— Мне нарешті підходимо и реализации проекта, которые мне готували протягом нескольких лет. О унікальний проект для Украины, которые в нас ніхто не робив. [Главная «фішка» проекта — эй элемент змагання между студентами та навчальними закладами, — розповів Андрій Яроменко.

Окрім АК «черкаси» до и реализации проекта долучилися ОДА, Автомобільна федерація Украины эта низкая навчальних закладів Черкас эта региона, среди мебели: Черкаський політехнічний технікум эта Канівський вищий професійний ліцей.

— Мне принципово не давали розпорядження навчальним закладам могут взять его судьбу в проекті. Нужно, чтобы загорілися очі та вони самі хотіли могут взять его судьбу в нем участие, — зауважив первый заместитель главы Черкаської обласної для Валентин Тарасенко.

В рамках проекта участникам будуть надаватися необхідні знання в керуванні автомобілями та підготовці их до змагань. Особливий акцент буде зроблено на підготовку менеджерів, что будуть займатися пошуками спонсорів.

Для участі в проекті навчальні учреждения имеют придбати автомобіль ЗАЗ базової комплектації та підготувати их у відповідності до вимог для участі в ралі. Змагання будуть проходити на базі ралі на серійних автомобілях. На сегодня проект буде діяти виключно в Черкаській деятельности.

Перші змагання відбудуться уже 29-30 червня цього года, но навчання триватимуть до кінця года. В цілому тривалість проекта розрахована на три роки, протягом яких завдання будуть ускладнюватися, автомобілі, что братимуть участие в нем участие будуть удосконалюватися.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.