Автомобільний клуб “Черкаси” започатковує проект “АвтоАкадемія”

Aвтoмoбільний клуб “Чeркaси” зaпoчaткoвує у Чeркaсax унікaльний ля Укрaїни прoeкт “AвтoAкaдeмія”. В рaмкax прoeкту відбувaтимeться нaвчaння пілотів автомобілів, механіків та менеджерів. Про це під час прес-конференції повідомив очільник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко.

— Ми нарешті підходимо до реалізації проекту, який ми готували протягом кількох років. Це унікальний проект для України, який до нас ніхто не робив. Основна “фішка” проекту — це елемент змагання між студентами та навчальними закладами, — розповів Андрій Яроменко.

Окрім АК “Черкаси” до реалізації проекту долучилися ОДА, Автомобільна федерація України та низка навчальних закладів Черкас та області, серед яких: Черкаський політехнічний технікум та Канівський вищий професійний ліцей.

— Ми принципово не давали розпорядження навчальним закладам брати участь в проекті. Треба, щоб загорілися очі та вони самі хотіли брати участь в ньому, — зауважив перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко.

В рамках проекту учасникам будуть надаватися необхідні знання в керуванні автомобілями та підготовці їх до змагань. Особливий акцент буде зроблено на підготовку менеджерів, які будуть займатися пошуками спонсорів.

Для участі в проекті навчальні заклади мають придбати автомобіль ЗАЗ базової комплектації та підготувати їх у відповідності до вимог для участі в ралі. Змагання будуть проходити на базі ралі на серійних автомобілях. На сьогодні проект буде діяти виключно в Черкаській області.

Перші змагання відбудуться вже 29-30 червня цього року, але навчання триватимуть до кінця року. В цілому тривалість проекту розрахована на три роки, протягом яких завдання будуть ускладнюватися, а автомобілі, які братимуть участь в ньому будуть удосконалюватися.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.