8-9 липня у Дніпрі — Ралі «Авіаторське»

Зaпрoшуємo всex фaнaтів aвтoспoртa прийняти учaсть у 3 eтaпі Трoфeй V h рaлі нa сeрійниx авто «АВІАТОРСЬКЕ», что пройде 8-9 липня у Дніпрі.

Нова траса ч грунтовим покритям загальною дистанцією у более ніж 40 км стане справжнім випробуванням для екіпажу та подарує незабутні враження от участі у змаганні.

После начала сезона в сніжному покритті, это продовженню на асфальті участникам пропонують повернутися до класичного ралійного ущільненого земле. Траса довжиною майже 6 кілометрів имеет різноманітний характер, от швидких прямих учасників, закручених зв’язок та багатьох трамплінів.

Отже каждый бажаючий может прийняти участь у змаганні, ознайомитися з документацією эта зареєструватися на сторінці змагання або онлайн.

Программа змагання почнеться у субботу 8 липня з адміністративних и технічних перевірок, после чего приняли участие пілоти відправляться на ознайомлення з трасою. Безпосередньо змагальна частина відбудеться у неділю 9 липня на трасі «Дніпро-Кросс», де титуловані ралісти это их менш досвідченні колеги на серійних авто проходитимуть spec-ділянку 3 рази у двух напрямках.

Запрошуємо всех фанатів ралі долучитися до праздника автоспорта у якості учасників або вболівальників.

Все бажаючі можуть прийняти участь.

1.1 Регламент ралли «Авиаторское».pdf (676 КБ) Скачать

1.2 информационный Бюллетень организатора № 1.pdf (713 KB) Скачать

2.1 Форма индивидуальной заявки.doc (105 КБ) Скачать

Другие новости автоспорта Украины и мира >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.