6 легендарних ралійних авто, что вы можете придбати…

Зa скільки и кaк купить aвтoмoбілі світoвoгo чeмпіoнaту з рaлі с 1982 гoдa.

Кaждый, xтo любить швидку їзду, всeгдa мріяв спрoбувaти свoї сили в світoвoму рaлі. Чтoбы виступити в пoдібнoму чeмпіoнaті abo eгo лoкaльній вeрсії, пoтрібeн відпoвідний aвтoмoбіль. Звичaйнo, мoжнo купить стaрый Ford Focus или Toyota Corolla, a затем покращувати их. Або придбати уже підготовлений для гонок автомобіль з багатою історією. Ринок таких машин не большая большая, большая группа там трапляються унікальні lotte на кшталт Metro 6R4. Мне вивчили інтернет-аукціони для зрозуміти, что и за скільки можно купить.

Subaru Impreza WRC

Ціна: € 145 000

Потужність: 320 кінських сил

Привід: повний

Год выпуска: 2004

Без перебільшення, легендарний автомобіль, которые мріяла мати будь-яка людина, яка хоть трохи цікавиться в автомобильных гонках. Впізнаване забарвлення, брутальний звук двигателя и «золоті» колесные диски – на этой машині виступали Мікко Хірвонен и Петтер солберг.

Lancia Delta HF Group И

Ціна: € 295 000

Потужність: 400 кінських сил

Привід: повний

Год выпуска: 1992

Легенда світового ралі. За » кермом свой первый и єдиний титул в WRC завоював в 1994-ему Дідьє Оріоль. Всього на Delta було виграно 64 перегонів, а фабрики ця модель принесла шість Кубків конструкторів.

LADA 2105 VFTS

Ціна: € 10 000-15 000

Потужність: 170 кінських сил

Привід: задній

Год выпуска: 1982

ВАЗ-2105, став найбільш успішним проектом Вільнюської завод транспортних засобів – в первом в СРСР автомобільного тюнінг-ательє. Машина навіть була омологована для виступу в групі B світового ралі, но в ній LADA 2105 VFTS виступити и не встигла: категорія була закрита.

Mitsubishi Lancer Evo IX

Ціна: € 45 900

Потужність: 280 кінських сил

Привід: повний

Год выпуска: 2006

Увібравши в себе лучшее от попередників, Mitsubishi Lancer Evo IX стала гідним конкурентом Citroen C4, Ford Focus и Subaru Impreza. С 2008 года в чемпіонаті WRC на автомобілі брав участь Євген Новіков.

MG Metro 6R4

Ціна: 130 000

Потужність: 500 кінських сил

Привід: повний

Год выпуска: 1986

Одна из легенд поклонница Б. На заході цього класу інженери Austin Rover готували автомобіль потужністю 700 кінських сил, но проблема вийти на старт он так и не встиг. Колишній пілот ралі и ралі-кросу Уїлл Голлоп згадує: «Вперше сівши за кермо MG Metro 6R4, не міг повірити в те, наскільки хороший был автомобіль. Повний привід дозволяв навіть на ґрунтовці розганятися швидше, ніж мої колишні машини на асфальті».

Ford Fiesta WRC

Ціна: € 450 000

Потужність: 300 кінських сил

Привід: повний

Год выпуска: 2011

Ford Fiesta – один из найпопулярніших, на даний момент, автомобілів у світовому ралі. Своего времени в нем участие виступали Ярі-Матті Латвала, Петтер солберг, Данные Сордо, Юхо Ханнінен и Мікко Хірвонен. У нинішньому сезоні за кермо Ford Fiesta пересів чинний чемпіон Себастьян Ожьє, которое может привести М-Спорт на первом этапе Кубка конструкторів.

Інформація https://www.redbull.com

АВТОНОВИНИ

Безкоштовні оголошення з продажу авто мото техніки та запчастин >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.