4 этап Чемпионата мира в слаломе у Дніпрі

12 сeрпня у місті Дніпрo відбувся чeтвeртий eтaп Чeмпіoнaту Укрaины з aвтoмoбільнoгo слалому. Перегони зібрали кращих автоспортсменів з цієї дисципліни. Востаннє слалом у Дніпрі проходив еще в 2013 году. Організаторами нынешних етапу став автомобільний клуб “черкаси” спільно з Дніпровським обласним автоклубом.

Как правило, Чемпіонат имеет ‘ зарегистрировать етапів, попередні проходили у Рівному, Харкові та Львові.

Етап у Дніпрі зібрав найкращих 13 пілотів из Киева, Львова, Черкас эта Дніпра. Змагалися вони традиционно у трех класах – “підготовлені авто с заднім приводом”, “підготовлені авто с переднім приводом” это “стандартні автомобілі”. Параллельно проходив залік на “Кубок Дніпра”.

– Цього года город Дніпро, можно сказати, є лідером в проведенню автомобільних змагань. Здесь проходять перегони ч автокросу, з кантрі-кросу, ралі на серійних авто, то мне вирішили, что и слалом варто організовувати именно у Дніпрі. Сподіваюся, что ця дисципліна лагере здесь традиційною, – розповідає співорганізатор этот участник четвертого етапу черкащанин Андрій Яроменко. – Мне розраховували, что буде значно на учасників именно с Дніпра. Але, напевно, не ссылки зважилися. Хоча я впевнений, что в следующем году пілотів з Дніпра будет много.

Варто додати, что четвертий етап был для спортсменів с несподіванкою, потому что ну змагання проходили не как всегда на асфальтному покритті, а на майданчику с тротуарною плиткою. А это ускладнювало заїзди.

– Фігура, яку проїздили пілоти, не надто довга, але досить трудно. У ній, наприклад, було два елементи с заднім ходом, поліцейський розворот. Также складнощів додавало именно покриття – спортсмени не готувалися до того, что будуть їздити в тротуарній плитці. Этого пілотам доводилося працювати на руль, – додає Андрій Яроменко.

Кращий час заїздів у класі “підготовлені авто с заднім приводом” показывая пілот зі Львова Олексій Виговський. Першим у класі “підготовлені авто с переднім приводом” став киянин Максим Шиков. “Золото” класу “стандартні автомобілі” теж поїхало в столиці – переміг киянин Максим Євдокимов, а в “Кубок Дніпра” кращий результат, показывая Владимир Заборенко. У коменданта заліку перемогли черкащани – команда автомобільного клубу “черкаси”.

Теперь ссылки спортсмени готуються до фінального етапу, что пройде у Києві.

 

Прес-реліз організатора

Інші новости автоспорта Украины и світу >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.