4-6 травня «Rally Galicia 2018»

4 – 6 трaвня відбудeтся I eтaп Чeмпіoнaту Укрaїни з рaлі, 2-й тa 3-й eтaпи “Кубкa Кaрпaт” «XVI Rally Galicia». У списку заявлених екіпажі з Естонії, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі та Великобританії, і, звичайно, Pruszynski Rally Team брати Гнатенко.

В якості приймаючого міста вибрали курортне місто Трускавець. Маршрут цього ралійного етапу – це 144 кілометри спецділянок з гравійним покриттям та 326 км загальної довжини траси.

 

4 травня о 21:00 запрошуємо трускавчан на урочисте відкриття Етапів Чемпіонату України з ралі та Кубку Карпат, яке відбудеться на головній сцені міста.

4 травня з 16:30 до 21:00 у Трускавці проходитиме І етап Чемпіонату України з ралі. Цього дня заїзди відбуватимуться на вулицях міста, а саме: Т.Шевченка, С. Бандери, І. Франка, Джерельна, б-р Торосевича, Героїв УПА. Закритими для проїзду будуть вулиці: С.Бандери, І. Франка, В. Симоненка, Річки. (деталі можна побачити на схематичній карті траси).

Організатори Чемпіонату закликають мешканців, глядачів, вболівальників подбати про власну безпеку, а, головне, про безпеку дітей та не залишати їх без нагляду під час ралі.

Новини по темі

  • І та ІІ етапи Чемпіонату України з гірських гонок "Grand Prix Truskavets"

Інші новини автоспорту України і світу >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.