2 етап Чемпіонату з Дрег-рейсинг у Полтаві

Второй етап Чемпіонату Украины ч дрег рейсинг відзначівся запеклою боротьбою под пекучим сонцем у Полтаві. Злітна смуга аэропорту “Полтава” зустріла пілотів ч всех куточків Украины: Киев, Полтава, Суми, Харків, Запоріжжя, Прилуки, Кременчука, и так далее. У порівнянні з попереднім етапом кількість учасників на старті в кожному з класів збільшилася.

Против аномальна спека створила просто нестерпні випробування для кожи присутнього – для спортсменів, это для их вболівальників. Цього разу в списках можно було знайти велику кількість нових прізвіщ. А также среди членов були дві дівчини – Олеся Лис та Олена Рогалик, Что змагаються на етапах на рівні з чоловіками эта займають призові мэр города.

Взагалі, за офіційними данных зібралося на ніж 40 пілотів, а именно видовище відвідало приблизно 2000 вболівальників, что залишились в неймовірному захваті от уровня адреналіну, которые зашкалював на старті, так же, как и температура довкола.

Організатором Було підготовлено багато сюрпризів для присутніх, что давали можливість перепочити пілотам эта розважитись глядачам. Наприклад, “Дріфт-таксі” подарували drive это незабутні емоції для тех, хто наважився освідчитися у коханні зі сцени. Окремий подарунок було представлено колективом генерального партнера етапу ТОВ “Компанії”Star Line”Тойота Центр Полтава” своего директора Дмитрові Батігіну, Которые именно 16 липня святкував день народження. На Офіційному відкрітті змагання такоже були присутні Состояния Полтавської міської Для Оксана Деркач эта Голова комітету дрег-рейсинг FAU Вадим Хитрый.

 

Нагадаємо, что наступний етап пройдет на этот раз 14 серпня в Черкасах. Черкаси, готуйтесь! Ми їдемо до вас!

Прес-реліз комітету дрег-рейсинг FAU

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.