18 та 19 ноября у Черкасах відбудеться VI етап Трофей Автомобільної Федерації Украины з РАЛІ на серійних автомобілях «AERORING 2017»!!!!

Чeркaси вдругe приймуть eтaп «Трoфeй Автомобільної Федерації Украины з ралі на серійних автомобілях». Перегони триватимуть упродовж двух дней – 18 это 19 ноября. Цього разу на черкаський етап, под назвою «AERORING 2017», приїдуть близько півсотні екіпажів з різних міст Украины. Для перегонів можуть долучитися и пілоти з Черкас это регионе. Організатор черкаського етапу – автомобільний клуб «черкаси».

Один из етапів Трофей уже проходив у нашому місті навесні. Перед тим ралі у Черкасах було до 2011 года. Весняний етап сподобався участникам, этого мне вирішили, что запросимо их к Черкас еще раз. Ну, довольно теперь у нас есть проходитиме VI етап Трофей Автомобільної Федерації Украины. Это, чтобы екіпажам було цікавіше, ми збираємось ускладнити змагальні ділянки, подовживши их на кілька кілометрів, — розповідає керівник автомобільного клубу «черкаси» Андрій Яроменко.

Перегони проходитимуть на территории черкаського аэропорту. Эта побачити ссылки екіпажі черкащани зможуть у себя центрі города, потому что відкриття перегонів відбудеться на площі ТРЦ «Хрещатик-Сіті» 18 ноября в 13:00. Также на паркувальному майданчику между ТРЦ «Хрещатик-Сіті» эта приміщенням ДПІ буде облаштований один зі змагальних майданчиків з елементами слаломе.

Далі – екіпажі попрямують в aeroport de th відбуватимуться основні заїзди. Роздивитися автівки та повболівати за пілотів можно буде перед адміністративним приміщенням аэропорту, де розміщуватиметься парк-сервіс.

Зареєструватися для часті можно за цим посиланням.

Детальніша інформацію в групі АК «черкаси» Facebook

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.