І та ІІ етапи Чемпіонату України з гірських гонок “Grand Prix Truskavets”

Відкриття сeзoну гірськиx aвтoпeрeгoнів 2018!

І тa ІІ eтaпи Чeмпіoнaту Укрaїни з гірськиx гoнoк під єдинoю нaзвoю "Grand Prix Truskavets" відбудeться 30.03-01.04.2018!

Трускaвeць підтвeрджує звaння aвтoспoртивнoї Мeкки. Вже 30.03-01.04.2018 року місто вдруге прийматиме перший та другий етапи Чемпіонату України з гірських автоперегонів «Гран-Прі Трускавець». Минулого року формат змагань, що пройшли просто центральними вулицями міста, охрестили вітчизняним аналогом ралі Монте – Карло, а досвідчені спортсмени переконалися – це один з найскладніших етапів за всі роки проведення гірських перегонів в незалежній Україні. Глядачам перегони сподобалися. Незважаючи на те, що початок туристичного сезону у місті припадає на кінець квітня – початок травня, за дві доби змагань, перегони наживо прийшли подивитися близько 8000 глядачів. Решта – спостерігали за подією у прямому ефірі трансляції з 4 камер. Унікальність гірських перегонів полягає у дистанції – її довжина близько 3-х кілометрів, перепад висот – від 50 до 200 метрів та складності проходження траси змагань. У гірських перегонах в автомобілі знаходиться тільки один пілот, який долає трасу по пам'яті.

Оскільки траса змагань проходить через центра міста, особливу увагу приділяють безпеці. Тож аби уникнути випадковостей, у місті на період змагань буде обмежено рух пішоходів певними ділянками і перекрито автомобільне сполучення. Про точний час перекриття містян та гостей повідомлять заздалегідь.

За словами організатора – директора Галицького Автомобільного клубу Сергія Єженкова, етапи у Трускавці вже давно стали справжнім святом для спортсменів і глядачів. Активне сприяння організаторам виявила місцева влада, як у підготовці спортивної складової, так і у створенні справжніх фан-зон з величезними моніторами, на яких всі бажаючі можуть слідувати за стартом та перебігом змагань.

Змагання складатимуться з 2-х днів і відкриються 30 березня урочистим заходом на центральній площі Трускавця. Перший етап Ч/У з гірських перегонів стартує вулицями міста 31 березня. Урочисте відкриття 30.03.2018 о 19 годині на площа Незалежності біля Центрального бювету.

Суть гірських перегонів полягає у швидкісному підйомі. Перед стартом відбудеться ознайомлення з трасою та кваліфікаційні заїзди. До заліку результату перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників. Залікові групи в яких виступають спортсмени, формуються відповідно потужності двигуна автомобілів.

Детальніше на сайті Галицького Автомобільного Клубу

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.